Home

imaista kaksi Hän simona halep jocul de azi tulipesä aikaväli elokuvat

The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne,  amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro
The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne, amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open – Capital
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open – Capital

Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la  Praga,
Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la Praga,

Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce  mai dezamăgiți - Playtech Știri
Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce mai dezamăgiți - Playtech Știri

Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult  să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină,  acest trofeu este în
Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină, acest trofeu este în

Simona Halep - Diseară o să lupt pentru fiecare minge și-o să mă bucur  pentru fiecare punct. Ăsta e tenisul pe care-l iubesc. Țineți-mi pumnii!  Tonight, I will fight for every ball
Simona Halep - Diseară o să lupt pentru fiecare minge și-o să mă bucur pentru fiecare punct. Ăsta e tenisul pe care-l iubesc. Țineți-mi pumnii! Tonight, I will fight for every ball

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

Simona Halep o ia de jos. A transpirat și a trecut prin momente grele  pentru 3.737 de euro - Playsport
Simona Halep o ia de jos. A transpirat și a trecut prin momente grele pentru 3.737 de euro - Playsport

Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi la Indian Wells. Organizatorii au  anunțat orele de start - Eurosport
Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi la Indian Wells. Organizatorii au anunțat orele de start - Eurosport

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Cine este bărbatul care o urmărește pe Simona Halep la fiecare joc. Nu  lipsește niciodată din tribune VIDEO - Playtech Știri
Cine este bărbatul care o urmărește pe Simona Halep la fiecare joc. Nu lipsește niciodată din tribune VIDEO - Playtech Știri

Simona Halep, după victoria rapidă cu Petra Martici: "Cred că am jucat cel  mai bun tenis din acest an" + Cui i-a mulţumit după joc
Simona Halep, după victoria rapidă cu Petra Martici: "Cred că am jucat cel mai bun tenis din acest an" + Cui i-a mulţumit după joc

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff  și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero
Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero

Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație  surpriză
Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație surpriză

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu  Anisimova | adevarul.ro
Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu Anisimova | adevarul.ro

UPDATE - Simona Halep va disputa finala cu... | News.ro

LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros |  Digi24
LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros | Digi24

Simona Halep, dupa eliminarea de la US Open: „Jocul ei mi-a pus cele...

Simona Halep, întrebată ce parte a jocului ei îi cucerește pe fani: „Poate  și asta contează”
Simona Halep, întrebată ce parte a jocului ei îi cucerește pe fani: „Poate și asta contează”

Simona Halep câștigă la mare luptă primul meci de la reluarea sezonului |  EurActiv
Simona Halep câștigă la mare luptă primul meci de la reluarea sezonului | EurActiv

Mats Wilander, suprins după ce Simona Halep a fost învinsă de Elena  Rybakina: "Nu a fost sigură de planul de joc" - Antena Sport
Mats Wilander, suprins după ce Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina: "Nu a fost sigură de planul de joc" - Antena Sport

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă  aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.