Home

Tiukka hiljainen Rakas finala tenis feminin simona halep live alituisesti jos urheilu

Simona Halep - Serena Williams, 0-0, în finala Wimbledon 2019

Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră  în semifinale la Toronto
Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră în semifinale la Toronto

Simona Halep scrie istorie. S-a calificat pentru a treia oară în finală la  Roland Garros
Simona Halep scrie istorie. S-a calificat pentru a treia oară în finală la Roland Garros

Simona Halep este în finală la Dubai : Europa FM

SIMONA HALEP LA ROLAND GARROS | Cu cine va juca Simona in sferturile de  finala, dupa ce a pulverizat-o pe pustoaica Swiatek | Sport.ro
SIMONA HALEP LA ROLAND GARROS | Cu cine va juca Simona in sferturile de finala, dupa ce a pulverizat-o pe pustoaica Swiatek | Sport.ro

Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană  cu Jessica Pegula - Eurosport
Simona Halep e în finala de la Toronto! Românca, revenire de mare campioană cu Jessica Pegula - Eurosport

SIMONA HALEP-CAROLINE WOZNIACKI ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT. Meci  infernal pentru Simona la Australian Open
SIMONA HALEP-CAROLINE WOZNIACKI ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT. Meci infernal pentru Simona la Australian Open

Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de  finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Românca, triumf la  Toronto, după o finală istorică
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Românca, triumf la Toronto, după o finală istorică

Finala „extaz-agonie-speranță-înfrângere”. Simona Halep - Elise Mertens,  6-3, 4-6, 3-6, la Doha | Digi24
Finala „extaz-agonie-speranță-înfrângere”. Simona Halep - Elise Mertens, 6-3, 4-6, 3-6, la Doha | Digi24

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Halep - Muguruza, 6-1, 6-4, la Roland Garros. Simona Halep este în finală |  Digi24
Halep - Muguruza, 6-1, 6-4, la Roland Garros. Simona Halep este în finală | Digi24

Simona Halep învinsă de Caroline Wozniacki cu 6-7, 6-3, 4-6, în finala de  la Australian Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep învinsă de Caroline Wozniacki cu 6-7, 6-3, 4-6, în finala de la Australian Open - Stirileprotv.ro

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona,
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona,

S-au stabilit sferturile de finală la Wimbledon. Simona Halep, a doua  favorită la câștigarea trofeului
S-au stabilit sferturile de finală la Wimbledon. Simona Halep, a doua favorită la câștigarea trofeului

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o  bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la  Cincinnati!
SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la Cincinnati!

Live VIDEO Simona Halep - Sloane Stephens online la TV Digi Sport 2

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Simona Halep este în sferturile de finală de la AO. Victorie superbă în  fața lui Naomi Osaka | Digi24
Simona Halep este în sferturile de finală de la AO. Victorie superbă în fața lui Naomi Osaka | Digi24

SIMONA HALEP-SLOANE STEPHENS ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT în finala  de la Roland Garros. Meci istoric pentru Simona
SIMONA HALEP-SLOANE STEPHENS ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT în finala de la Roland Garros. Meci istoric pentru Simona

Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la  WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”
Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA.  Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport
Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA. Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport