Home

puhelin kutitus yskä la ce ora joaca tenis simona halep taipunut nurmikko loppu

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia  în turul 2 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia în turul 2 la Melbourne - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep cu Dayana Yastremska în optimile de finală de  la Roma - Eurosport
La ce oră joacă Simona Halep cu Dayana Yastremska în optimile de finală de la Roma - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic:  revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Simona Halep trece testul psihologic: revine de la 1-4 în setul 2 și se califică în sferturi la Madrid | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep și Sorana Cîrstea, în turul 3 la Australian Open. La ce oră  joacă
Simona Halep și Sorana Cîrstea, în turul 3 la Australian Open. La ce oră joacă

Când joacă Simona Halep în semifinalele turneului de la Dubai

La ce oră joacă Simona Halep în semifinalele de la Indian Wells - Playtech  Știri
La ce oră joacă Simona Halep în semifinalele de la Indian Wells - Playtech Știri

La ce oră joacă Simona Halep în turul al doilea la Cincinnati, cu o  adversară pe
La ce oră joacă Simona Halep în turul al doilea la Cincinnati, cu o adversară pe

Indian Wells 2021 | Organizatorii au anunțat ora meciului Simona Halep -  Aliaksandra Sasnovich. Când joacă și celelalte românce. Programul complet -  Antena Sport
Indian Wells 2021 | Organizatorii au anunțat ora meciului Simona Halep - Aliaksandra Sasnovich. Când joacă și celelalte românce. Programul complet - Antena Sport

Program Wimbledon 2022 turul 2. Organizatorii au anunţat de la ce oră joacă  Simona Halep! Alte trei românce luptă joi pentru calificarea în turul 3 -  Fanatik.ro
Program Wimbledon 2022 turul 2. Organizatorii au anunţat de la ce oră joacă Simona Halep! Alte trei românce luptă joi pentru calificarea în turul 3 - Fanatik.ro

Când se joacă Simona Halep – Paula Badosa în turul 2 la Madrid Open. Ora de  start a duelului de foc - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Paula Badosa în turul 2 la Madrid Open. Ora de start a duelului de foc - Eurosport

Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în  semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro

Simona Halep, Mihaela Buzărnescu și Irina Bara joacă marți la Roland  Garros. Programul meciurilor
Simona Halep, Mihaela Buzărnescu și Irina Bara joacă marți la Roland Garros. Programul meciurilor

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Daria Snigur de la US Open

Simona Halep - Iga Swiatek se joacă sâmbătă dimineață, de la ora 03.00.  Duel pentru finala de la Indian Wells - Antena Sport
Simona Halep - Iga Swiatek se joacă sâmbătă dimineață, de la ora 03.00. Duel pentru finala de la Indian Wells - Antena Sport

Când joacă Simona Halep la Moscova. Organizatorii au stabilit ora meciului  din turul doi - Playsport
Când joacă Simona Halep la Moscova. Organizatorii au stabilit ora meciului din turul doi - Playsport

Wimbledon 2017. La ce oră joacă Simona Halep în optimile turneului de la  Wimbledon
Wimbledon 2017. La ce oră joacă Simona Halep în optimile turneului de la Wimbledon

Simona Halep joacă astăzi, în optimi la Washington. De la ce oră este  programat meciul
Simona Halep joacă astăzi, în optimi la Washington. De la ce oră este programat meciul

Simona Halep debutează în turneul de la Miami. La ce oră joacă românca -  Playtech Știri
Simona Halep debutează în turneul de la Miami. La ce oră joacă românca - Playtech Știri

Când se joacă Simona Halep - Serena Williams la Australian Open! A fost  anunțată ora de start
Când se joacă Simona Halep - Serena Williams la Australian Open! A fost anunțată ora de start

Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al turneului de la Madrid

Programul de joi la Wimbledon. La ce oră joacă Simona Halep. O altă româncă  e vedetă
Programul de joi la Wimbledon. La ce oră joacă Simona Halep. O altă româncă e vedetă

Simona Halep s-a retras înaintea confruntării din turul doi de la WTA  Cincinnati | Sport.ro
Simona Halep s-a retras înaintea confruntării din turul doi de la WTA Cincinnati | Sport.ro

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Qinwen Zheng la Roland Garros!

Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră  este programat meciul
Simona Halep joacă sâmbătă pentru un loc în finală la Toronto/ La ce oră este programat meciul

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport