Home

Hedelmävihannekset vaalit Tarkastaa meciuri tenis halep eettinen lakimies tuomari

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea  confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica  Pegula
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica Pegula

a lua legatura rulou priza meciuri tenis azi halep - jeonjufoodjourney.com

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Cori Gauff în optimi la Madrid

Meci între românce la Indian Wells: Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff  şi va juca cu Sorana Cîrstea - Stirileprotv.ro
Meci între românce la Indian Wells: Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff şi va juca cu Sorana Cîrstea - Stirileprotv.ro

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au  susținut-o pe Ons Jabeur
Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au susținut-o pe Ons Jabeur

Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la  Kremlin Cup!
Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la Kremlin Cup!

Simona Halep, protagonista unuia dintre cele mai frumoase meciuri din  ultimii 10 ani - Eurosport
Simona Halep, protagonista unuia dintre cele mai frumoase meciuri din ultimii 10 ani - Eurosport

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep și-a aflat adversara din runda a treia a turneului de tenis de  la Indian Wells
Simona Halep și-a aflat adversara din runda a treia a turneului de tenis de la Indian Wells

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

La ce oră începe semifinala Simona Halep - Iga Swiatek la Indian Wells

Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine  de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport
Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport

Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu  Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro
Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Iga Swiatek, din optimile Australian  Open
Când se joacă meciul Simona Halep - Iga Swiatek, din optimile Australian Open

Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu  Lizette Cabrera
Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu Lizette Cabrera

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA  Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele la Cincinnati!  Meciuri accesibile pentru reprezentantele României
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele la Cincinnati! Meciuri accesibile pentru reprezentantele României

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open!  Cine este următoarea adversară | Sport.ro
Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open! Cine este următoarea adversară | Sport.ro