Home

Machu Picchu polttoaine Kiitos tennis geimi kuva lakkaa muotoilla

Võimas algus: Anett Kontaveit loovutas WTA turniiril Guangzhous vaid ühe  geimi! - Delfi Sport
Võimas algus: Anett Kontaveit loovutas WTA turniiril Guangzhous vaid ühe geimi! - Delfi Sport

Golf ja tennis! Ene Tuul elab korraga nii golfi- kui ka tennisemaailmas -  Golfiportaal
Golf ja tennis! Ene Tuul elab korraga nii golfi- kui ka tennisemaailmas - Golfiportaal

Kaia Kanepi ei loovutanud Prantsusmaa turniiri teises ringis ühtegi geimi -  Delfi Sport
Kaia Kanepi ei loovutanud Prantsusmaa turniiri teises ringis ühtegi geimi - Delfi Sport

Maailma kolmas reket võitis US Openi kaheksandikfinaalis vaid neli geimi |  Tennis | ERR
Maailma kolmas reket võitis US Openi kaheksandikfinaalis vaid neli geimi | Tennis | ERR

Tennis – Wikipedia

Jarkko Nieminen vahvassa iskussa - "Lähden välieriin voittamaan" | Yle

HÄSTI! Avaseti kaotanud Kontaveit võitis seejärel 12 järjestikust geimi  ning pääses Clevelandis teise ringi
HÄSTI! Avaseti kaotanud Kontaveit võitis seejärel 12 järjestikust geimi ning pääses Clevelandis teise ringi

US Open R32, Heliövaara/Glasspool – Galloway/Olivetti 6-7(7), 6-7(4), R16  Heliövaara/Danilina – Kudla/Parks 6-3, 6-3 – harriheliovaara.fi
US Open R32, Heliövaara/Glasspool – Galloway/Olivetti 6-7(7), 6-7(4), R16 Heliövaara/Danilina – Kudla/Parks 6-3, 6-3 – harriheliovaara.fi

Naisten 1. divisioonan peleistä - Karjalan Tennis on joensuulainen  tenniksen erikoisseura
Naisten 1. divisioonan peleistä - Karjalan Tennis on joensuulainen tenniksen erikoisseura

Raketispordi punktiarvestus: A Comprehensive Guide for Beginners –  Racketnow.com
Raketispordi punktiarvestus: A Comprehensive Guide for Beginners – Racketnow.com

Radwanska loovutas avaringis vaid kaks geimi

Kuumad mängud Austraalia jahedas öös: geimi kestvusrekord ja Medvedevi napp  võit Ruusuvuori üle – TENNISNET.EE
Kuumad mängud Austraalia jahedas öös: geimi kestvusrekord ja Medvedevi napp võit Ruusuvuori üle – TENNISNET.EE

Tenniksen Kattava Sanakirja EN-FI - TennisLeo

ustatennis | Facebook

🔥 16-aastane Andrejeva lubas oma iidolil Jabeuril võita vaid kaks geimi -  Uudis.net
🔥 16-aastane Andrejeva lubas oma iidolil Jabeuril võita vaid kaks geimi - Uudis.net

Nuudi loovutas veerandfinaalis ainult kaks geimi | Tennis | ERR

Sabalenka loovutas kaheksandikfinaalis vaid ühe geimi | Tennis | ERR

US Open QF, Heliövaara/Danilina – Vliegen/Xu 7-5, 7-6(2) –  harriheliovaara.fi
US Open QF, Heliövaara/Danilina – Vliegen/Xu 7-5, 7-6(2) – harriheliovaara.fi

Kaia Kanepi – Vikipeedia

Johannes Seeman ja tema paariline loovutasid kolmandana asetatud vastastele  vaid geimi – TENNISNET.EE
Johannes Seeman ja tema paariline loovutasid kolmandana asetatud vastastele vaid geimi – TENNISNET.EE

🔥 Maailma kolmas reket võitis US Openi kaheksandikfinaalis vaid neli geimi  - Uudis.net
🔥 Maailma kolmas reket võitis US Openi kaheksandikfinaalis vaid neli geimi - Uudis.net

Uskumatu poolfinaal Wimbledonis! Võitja selgitamiseks kulus 99 geimi,  viimane sett 26:24!
Uskumatu poolfinaal Wimbledonis! Võitja selgitamiseks kulus 99 geimi, viimane sett 26:24!

Untitled - Great Georgian chess Maesrtro Victor Goglidze - Gol.Ge

16-aastane Andrejeva lubas oma iidolil Jabeuril võita vaid kaks geimi |  Tennis | ERR
16-aastane Andrejeva lubas oma iidolil Jabeuril võita vaid kaks geimi | Tennis | ERR